Detské ihriská a športoviská

Detské ihrisko v parku
Detské ihrisko sa nachádza v južnej časti obecného parku, v tesnej blízkosti zdravotného strediska a parkoviska. Ihrisko zaberá takmer jednu šestinu parku a je vybavené rôznymi preliezkami, šmýkačkami, hojdačkami, detským pieskoviskom a kolotočom. Pri detskom ihrisku sa tiež nachádzajú lavičky na sedenie. Súčasné detské ihrisko bolo rozšírené v roku 2018 a jeho vybavenie je certifikované a spĺňa bezpečnostné normy.
Detské ihrisko v časti Baňka
Detské ihrisko bolo vybudované v roku 2018 na mieste bývalého sadu, ktorý odkúpila obec. Nachádza sa v hornej časti obce – v časti Baňka, na pozemku medzi domami č. 253 a 254. Je vybavené preliezkou, šmýkačkami, hojdačkami, kolotočom a hojdacími koníkmi. Pri detskom ihrisku sú tiež osadené lavičky na sedenie. Súprava detského ihriska je certifikovaná a spĺňa bezpečnostné normy.
Futbalové ihrisko OŠK Vinné
Futbalové ihrisko Obecného športového klubu Vinné je situované v západnej časti Vinného pri obecnom cintoríne. Ihrisko má rozmery 65 x 95 m a pokrýva plochu o rozlohe takmer 6200 m2. Areál je taktiež vybavený tribúnami na sedenie, budovou so zázemím pre športový klub a vlastnou studňou.
Malé futbalové ihrisko
Malé futbalové ihrisko je umiestnené za budovou Obecného úradu a kultúrneho domu, v bezprostrednej blízkosti Základnej školy a materskej školy Františka Jozefa Fugu vo Vinnom. Ihrisko spolu s novým vybavením bolo zrevitalizované v roku 2018 a jeho hracia plocha má veľkosť 2200 m2. V okolí ihriska sa nachádza aj antuková bežecká dráha. V blízkosti malého futbalového ihriska sa nachádza altánok na sedenie.
Multifunkčné ihrisko
Viacúčelové ihrisko sa nachádza za budovou Obecného úradu a kultúrneho domu a Malým futbalovým ihriskom, vedľa telocvične Základnej školy a Materskej školy Františka Jozefa Fugu vo Vinnom. Bolo postavené v roku 2018 a poskytuje možnosť hrania loptových športov, najmä však futbalu, volejbalu, street basketbalu a iných. Ihrisko má rozmer 40 x 20 m a jeho povrch pokrýva umelý trávnik. Je oplotené a vybavené osvetlením.
Tenisový kurt
Tenisový kurt sa nachádza za budovou Obecného úradu a kultúrneho domu. Ide o oplotený tenisový kurt s antukovým povrchom. V blízkosti kurtu sa nachádza altánok na sedenie.
Telocvičňa
Telocvičňa Základnej školy s materskou školou F. J. Fugu je samostatnou časťou školy a nachádza sa za školskou jedálňou. Jej rozmery predstavujú 25 m x 12,5 m a jej povrch tvoria zrenovované parkety. Nachádza sa tu gymnastické vybavenie a vybavenie pre jednotlivé športy. Telocvičňa spĺňa štandardy pre športy ako futsal, volejbal, basketbal, nohejbal, bedminton, presadzovaná a vybíjaná. S obmedzením je možné hrať aj hádzanú a soft tenis. Pri telocvični sa nachádzajú šatne a toalety. Pri telocvični je k dispozícii aj parkovisko. Pre viac informácií a rezervácie, prosíme, kontaktujte vedenie ZŠ s MŠ F. J. Fugu.
Kontakt
Základná škola s materskou školou Františka Jozefa Fugu
Skip to content